HAKKIMIZDA

Yaygın global ağımız ve güvenilir hizmet anlayışımız ile tam yetkili bir firma olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğu,
 
Başarılı kurumsal ilişkilerimizle sektörde edindiğimiz saygın yerin gururu,
 
Eğitimli ve deneyimli kadromuzun sunduğu hizmetlerin danışanlarımızda yarattığı müşteri memnuniyeti, 
 
Ve daima tercih edilen olmanın özgüveniyle 5 ülkede sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz!
 
Turkish Route;
 
Türkiye Cumhuriyeti’nin güvenli vize politikalarını başarılı bir şekilde uygulayan, etik ve yasal düzenlemeleri verdiği hizmetlere örnek bir şekilde dahil eden, Biyometrik Vize Uygulaması’nda bu alandaki güçlü alt yapısı ve tecrübeleriyle önder konumda bulunan bir vize danışmanlık şirketidir. 
 
Ortadoğu’da Filistin ve Ürdün’den, Afrika’da Kenya, Uganda, Demokratik Kongo ve Çad’dan Türkiye’ye gelmek isteyen misafirlerine imkan ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitim, sağlık turizmi, ticari danışmanlık, turizm alanlarında vize hizmetleri vermektedir. 
 
Misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmak için çağın sunduğu teknolojik imkanlardan başarıyla faydalanmayı kendisine misyon edinen Turkish Route, daima kendini geliştiren hizmet politikasıyla sektörde lider konumdadır. 
 
Turkish Route, Uganda’da bulunan ofisine vize danışmanlık hizmeti için gelen misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetle Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Kampala Temsilciliğini en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. 
 

ARADIĞINIZI BULUN
Site içerisinde aradığınızı kolaylıkla bulun.
ARA